Nabídka produktů

O nás

Naše firma se zabývá se vývojem, výrobou a dovozem značkových koloběžek WILCOX do České a Slovenské republiky. Koloběžky WILCOX jsou konstruovány na základě našich několikaletých zkušeností s výrobou a prodejem koloběžek a dále pak zkušeností a poznatků Vás našich zákazníků. 

Nejlevnější koloběžky u nás nehledejte, protože je u nás opravdu nenajdete, ale naše kvalitní koloběžky Vás svou cenou jistě velmi mile překvapí, není nijak vysoká a naše koloběžky tak můžete zakoupit v nejlepším poměru kvality a ceny. Naše ceny lze lehce srovnávat s cenou mnohem méně kvalitních koloběžek prodávaných v různých obchodních centrech, kde si za stejnou cenu můžete koupit bohužel ve všech směrech ošizenou koloběžku, takové koloběžky jsou šizené jak na kvalitě, tak množství použitého materiálu, které se pak odráží v bezpečnosti a životnosti celé koloběžky.

  

Nejlepší koloběžky pro děti, proto nikdy nesmí být o žádných kompromisech, ale musí vždy a za každých okolností splňovat i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Pokud tedy hledáte kvalitní koloběžku pro Vás či Vaše děti, jste určitě na správném místě a jistě si u nás vyberete, pokud potřebujete s výběrem poradit, můžete kdykoliv zavolat na náš tel.: 724 525 321, rádi se Vám budeme věnovat.

 

Tým WILCOX